Solitea, a.s.

Solitea, a.s., se zabývá vývojem, implementací a podporou moderních informačních a ekonomických systémů. V současné době pokrývá svým portfoliem všechny segmenty trhu - od malých přes středně velké společnosti až po velké nadnárodní koncerny. Filosofie přístupu je pro všechny zákazníky stejná: poskytnout podniku informační systém, který mu bude nástrojem pro dosažení dlouhodobé stability, získávání konkurenčních výhod a předních pozic na trhu. Systém, který poroste spolu se zákazníkem.

SWS a.s.

SWS je velkoobchodním distributorem moderních informačních technologií na českém trhu. Již od svého vzniku v roce 1991 si udržuje pozici jednoho z největších českých distributorů software a hardware. SWS je stabilní společností, která klade důraz na optimalizaci e-obchodování a logistiky.

Microsoft

Společnost Microsoft prosazuje rozvoj zodpovědnosti a spolupráce. Usilujeme o zajištění kvality a integrity všech našich obchodních vztahů a činností prostřednictvím pevného firemního řízení, naprosté shody s právními předpisy a právních závazků a návrh funkcí pro náš software, což umožňuje vysokou úroveň kompatibility s technologiemi jiných společností.

Eset s.r.o.

Firma ESET, která byla založena v roce 1992, je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě, což je možné prokázat řadou prestižních ocenění. ESET NOD32 Antivirus je podle nezávislé organizace AV-Comparatives nejlepším antivirovým produktem na světovém trhu za rok 2006 a 2007.

IBM

IBM je toho názoru, že dnešní propojená ekonomika dala vzniknout globálnímu podnikatelskému prostředí a zároveň iniciovala změny ve vedení obchodu. Vzájemně propojené globální ekonomiky zapříčinily vznik trhů s novými příležitostmi a novými zdroji odborných znalostí. Internet umožnil komunikaci a spolupráci v rámci celého světa a přinesl s sebou nový model zpracování dat postavený na nepřetržitém globálním propojení. V takovém prostředí mohou společnosti distribuovat pracovní úkoly a technologie na libovolné místo na světě.